manier waarop de schepping functioneert

7 dagen met God/de Bron - Verdiepingsweek

Voor iedereen die God/de Bron meer wil toelaten in zijn leven.
Voor God kun je ook invullen Spirit, Bewustzijn of iets anders dat kloppend voor je voelt.


19 t/m 25 oktober

van 07.30 tot 08.30 uur


Inclusief replays

God/de Bron doordringt de hele schepping en is in alles en allen.

Hoe het begon

Lucienne en ik vroegen ons af: 'Hoe zou het zijn om elke dag - samen met anderen - enige tijd stil te zitten en de aanwezigheid van God, de Bron, Bewustzijn uit te nodigen om (sterker) voelbaar te worden in ons leven?' Vanuit deze vraag besloten we mee te doen aan een groot internationaal online event "40 days with God". In dit event kwamen we dagelijks met honderden andere deelnemers samen om, ieder op zijn eigen manier, afstemde op God. We waren positief verrast over de krachtige positieve impact hiervan op ons leven. Daarom hebben wij het idee op onze eigen manier vormgegeven: de (basis) cursusweek '7 dagen met God/de Bron', waarin, zoals gezegd, iedere deelnemer voor God elk ander woord in kan vullen dat passend voelt.

Inmiddels hebben we acht van deze cursusweken georganiseerd, is er een video-programma '7 dagen met God' ontstaan en nu dus deze verdiepingsweek met dezelfde titel.
Verdieping

God/de Bron is er altijd en overal. Hij/het doordringt de hele schepping. Dat is iets dat velen van ons weten. Maar we ervaren dit pas ten volle wanneer we echt ontspannen en met alles en iedereen op ons gemak zijn. En dat zijn de meesten van ons niet. We zitten meestal opgesloten in een beperkt ik-perspectief en kijken, zou je kunnen zeggen, 'tegen God of het mysterie van het leven aan'. We ervaren op die manier God als een idee in ons hoofd in plaats van onze verbinding ermee direct (in ons hart) te ervaren.

Daarbij komt nog dat we ons niet alleen hebben opgesloten in een 'ikje', maar ook zijn verkrampt in allerlei ideeën over goed en fout. Voortdurend zijn we ons aan het inspannen om goed te zijn en proberen we fout te voorkomen. Die spanning maakt onze ervaring van God/de Bron heel erg klein. Het grote Bewustzijn zit immers in álle omstandigheden, ook de zogenaamde ‘minnen’ in ons leven. En zijn het niet juist onze problemen die onze beste leraren zijn en die ons uitnodigen om krachtiger in ons Licht te (gaan) staan.

Voor deelname aan de verdiepingsweek is het belangrijk dat je bereid bent je open te stellen voor de lastige situaties in je leven omdat juist daar bewustzijnssprongetjes mogelijk zijn. Niet door eraan te gaan werken of er therapie op te doen, maar door je weerstanden (iets) te ontspannen en te onderzoeken wat er begint te bewegen wanneer je dat doet. Wil je hier meer over lezen voordat je je inschrijft? Lees dan de blog 'Het geheim van driehoekjes en vierkantjes'

Flow
Dank Henk en Lucienne voor de prachtige oefening die jullie hebben aangereikt om weerstanden in mijn leven te verzachten en op te lossen.

Ik ervaar meer innerlijke rust onafhankelijk van de uiterlijke omstandigheden.

Deelneemster
Spannend
Voordat ik aan de cursus begon, vond ik het idee om met medecursisten uit te wisselen in de break-out rooms spannend. Tot mijn verbazing vind ik dit gedeelte nu het mooiste. Wat gebeuren daar een bijzondere dingen! Alsof God bijna tastbaar aanwezig is. Dank Henk dat je dit gedeelte zo neerzet.
Deelneemster
Creativiteit
Wat komt er toch een creativiteit vrij wanneer ik me niet meer zo druk maak over of het goed of fout loopt in mijn leven.

Deelnemer

Verdiepingsweek '7 dagen met God'


Praktische informatie

  • Online via Zoom.
  • Van 19 t/m 25 oktober
  • Elke dag van 07.30 - 08.30 uur.
  • Je kunt elke bijeenkomst live meedoen en/of de opnames achteraf bekijken
  • Vanaf ongeveer 10.30 uur kun je de opnames van een bijeenkomst in mijn leeromgeving bekijken. 
  • Je behoudt toegang tot de informatie zolang mijn website in de lucht is.
  • NB: enkel de meditaties, de inspiraties en antwoorden van mij worden opgenomen. Deelnemers zijn nooit hoor- of zichtbaar.


Noot: doe je live online mee? Log dan 10 minuten van tevoren in en kom tot rust bij de inspirerende muziek/teksten van Fia Forsström, Karen Drucker en anderen.


Wat doen we tijdens een bijeenkomst?

  • De bijeenkomsten gaan doorgaans als volgt: inspiratie van Henk (5-10 minuten), een afstemming/meditatie op de Bron (10-15 minuten), een uitwisseling met mede-cursisten in de zogenaamde break-out rooms (10-15 minuten), een vraag & antwoord gedeelte met groepshelingen waar passend (10-15 minuten) en een afsluitende meditatie/afstemming (5-10 minuten).


Inloglink voor de bijeenkomsten

  • Je ontvangt de inloglink binnen 10 minuten na betaling op het emailadres dat je invult. Controleer bij betaling dus goed of je je emailadres juist hebt ingetypt.

1e cursusweek: € 55,-

2e cursusweek: € 44,-

3e cursusweek: € 33,-

4e cursusweek: € 22,-


Wil je gebruikmaken van de korting? Schrijf je dan hieronder in voor € 55,- en stuur mij een mail met je IBAN + tenaamstelling en geef aan hoe vaak je reeds hebt meegedaan. Ik maak de korting dan aan je over.


"Ik voel het in mijn hart en het reist in alles met mij mee."

- Lucienne